KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
1 éve 2 hónapja #9607 Írta: masvilagx3
masvilagx3 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,

Közben éjjel csak nem hagyott nyugodni a dolog.Nagy utána jársá után kiderült hogy a gép szűrővel volt valamiért beállítva. a programban eltávolítottam a szűrőt és meg is szűnt a hiba.
Szép napot:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 2 hónapja #9608 Írta: Gergő.Beke
Gergő.Beke válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Az alany egy miele CVA6805 beépíthető főző.
MInden tökéletes rajta az automatikus csészemagasság felismerésen kívül.
Teljesen hektikusan, van, hogy bekapcsoláskor is hibakódot ad (F228 és társai) van hogy lefőz egy kávét és a másodiknál bolondul meg. Idegesítő mert ilyenkor a legfelső pozícióba megy fel ilyen esetben és onnan csurgatva fröcsköl össze vissza.
Köszönöm ha tudtok segíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 1 hónapja #9609 Írta: Zoltan8005
Zoltan8005 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

          Új vagyok itt a fórumon. Szeretnék tanácsot, segítséget kérni. Nem rég vettem egy JURA S9 Avantgarde gépet. A problémám az, hogy a zacc állaga teljesen szétesett, vizes, olyan, mint egy kupac vizes darált mák. Bárhova állítottam az örlési finomságot, nem változott semmi. Szétszedtem az örlő fejet, gondoltam már kopott, így még szétszedés előtt rendeltem egy örlő fejet. De egész jó állapotúnak tűnik a régi, mindegy, ha megérkezik, azért kicserélem. Ha nem ez a gond, akkor mi lehet még, ami a leginkább ezt okozza?  Előre is köszönöm a segítséget! Üdv. Zoltán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 2 hete #9610 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, JURA S85 , a központi egységben ki lettek cserélve a gumigyűrük, és azóta azt csinálja, hogy kb minden második kávé kiadása után rosszúl áll be a központi egység. Mellé darál, és kiírja, hogy nincs kávé. Ilyenkor vagy öblítek 1-et, vagy ha nem segít áramtalanítani kell, és utána újra központosítja magát. Valami tipp?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 2 hete #9611 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Egyforma méretü tömítéseket vettél? Beszilikonoztal amit kell összerakas közben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 2 hete #9612 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Igen, mindent ahogy kell, ma például 1x sem csinálta. Olyan, mintha zacc kidobás közben akadna meg 1 pillanatra, és olyankor csinálja, de nem mindig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc