KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
15 éve 3 hete #7 Írta: Cafe grande
Cafe grande válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Értem.
Délután megnézem milyen lehet benne.
Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja #8 Írta: kamenyev
kamenyev válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helómindenkinek!

Az a helyzet, hogy vagy egy antitálentum vagyok az ügyben, vagy hihetetlenül peches. Az imént a főzés közben pukkant egyet a gép, és a lehető leghülyébb helyeken nyomta ki a vizet.
Mit tegyek vele? Szétszedjem egyáltalán, vagy hiába fognék neki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja #9 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=kamenyev link=topic=308.msg5426#msg5426 msg=5426][/answer]
Ne szedd szét akkor, habár lehet, hogy csak a vízpumpáról esett le a cső. Inkább gyorsan szervíz, vagy SiD mestert interjúvold meg :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 órája #10 Írta: kamenyev
kamenyev válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=308.msg5428#msg5428 msg=5428][/answer]
Beletrafáltál, csak a cső ugrott szét.
Meg volt az interjú is, és most aszerint raktam össze, remélem nem csinál ilyet egy darabig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 órája #11 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=kamenyev link=topic=308.msg5511#msg5511 msg=5511][/answer]
bizzunk benne :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #12 Írta: zass
zass válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Hozzám került egy 1995-ös Gaggia Espresso. Nem mostanában volt használatban, ezért egy vízkőtelenítéssel akartam indítani. A pumpa dolgozik szépen, a bojler is fűt. A gőzcsonkon keresztül szépen jött is le a gőz, viszont a fejen keresztül szinte semmi, minden hátul ment vissza a víztartályba a biztonsági szelepen át. Megpróbáltam levenni a vízterítőt is, de az valami elképesztő módon ragaszkodik az eredeti helyéhez. Valami tipp esetleg, hogy mi lehet a probléma, illetve hogy tudnám levenni ezt? Köszi előre is! zass

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.651 másodperc