KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

  • Csárlí
  • Csárlí profilkép
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #9523 Írta: Csárlí
Csárlí válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szerintem ez egy 10kΩ-os NTC Kb 2x1mm-es hőérzékelő SMD, tehát simán eltűnhetett valahol a pákádtól u.i. a forrasztóvíz nem árt neki.😀 Elektronikai boltokban kapható!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9524 Írta: lenovo1
lenovo1 válaszolt a következő témában: De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.22.B Automata kávéfőző
Sziasztok!
Vettem egy De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.22.B Automata kávéfőzőt.
Sajnos csak a steam led villog. Két csipogás, azután villog. Hangja sincs, nem csinál semmit.
Tudtok segíteni?
Köszönöm!

 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9525 Írta: Johnyy
Johnyy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv. Help!!
A fent meg nevezett kV géppel lenne olyan gondom hogy
Mindenhol minden kv zaccos (nagy mennyiség) 
A kpe egységet már szétszedtem megtisztítása megtörtént. Le zsíroztam. A hiba ugyan úgy fent jelen van. 
Mi okozza ezt? 
Válaszokat köszönöm. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csárlí
  • Csárlí profilkép
2 éve 3 hónapja #9526 Írta: Csárlí
Csárlí válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szerintem az alsó és a felső szűrő tisztítása és a tömitő "o" gyűrű cseréje hoz megoldást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9527 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Saeco Syntia
BÚÉK! Sziasztok! Saeco Syntia gép induláskor nagyon erőlködik és a víz éppen csak átcsöpög. Ha lemegy az öblítés, akkor forró víz adagolás szerintem megfelelő erővel történik. Ha kiveszem a központit, akkor a pipa csövön jön a víz. Sav nem segít, másik központival ugyanezt csinálja. Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy mit nézzek még? Köszönettel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csárlí
  • Csárlí profilkép
2 éve 3 hónapja #9528 Írta: Csárlí
Csárlí válaszolt a következő témában: Saeco Syntia
Nézd meg, hogy forró vizet ad-e rendese. Ha igen, akkor a szivattyú és a bojler jó! A pipa cső o gyűrűit cserélném mindenképpen, esetleg a központi egység szűrőit is tisztítanám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.649 másodperc