KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
1 éve 4 hónapja #9601 Írta: Dzsoni
Dzsoni válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, automata kávéfőzőgépet szeretnék vásárolni. Max ár 420 euro, nézeggettem a gaggia-kat, jók? Delongi magnifica, tchibo, krups, philils. Melyik főz jó kávét? És azért megbízható is.. 420 a max ez fölé nem megyek. Újat szeretnék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 4 hónapja #9602 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hátha új kell ezek közül ?! Csukd be a szemed és bökj rá egyre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #9603 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Melitta caffeo ci-hez keresek víztartályt elérhető áron. Régebben kerestem már és ha  jól tudom másik kávéfőző típus is kompatibilis hozzá de most nem találom melyik az. Megköszönném ha valaki meg tudná mondani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 3 hónapja #9604 Írta: sarandon
sarandon válaszolt a következő témában: Bosch VeroCafe Latte Pro gyári kávéhosszúság megváltoztatása.
Sziasztok!!
Először is Boldog Új Évet mindenkinek!!!
Van egy Bosch VeroCafe Latte Pro gépem amin a gyári kávéhosszúságok nekem nem felelnek meg, a kis adag nagyon kevés, a normál már szinte sok, a nagy adadok már túl gyengék a sok víz miatt.
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy lehet e változtatni a gyári mennyiségeken úgy, hogy azokat a gép meg is jegyezze és utána már az általam beállított mennyiségben készüljenek már a kávék. 
Előre is köszönöm. 
Sziasztok.  

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 3 hónapja #9605 Írta: papzi
papzi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Philips LatteGo (2200 széria) pumpálja igen hangos. Megnéztem, az erős hangot nem is a szivattyú adja, hanem a kazán! Ami egy műanyagból kialakított házban van, semmi sem rögzíti és mikor a pumpa elindul a rezgést átadja a csövön keresztül a kazánnak, ami hozzáverödve a házához éktelen kalamajkát csinál! Később, mikor a nyomás felépül, akkor csendesedik (nyilván kisebb szivattyú rezgések), de ha rövidet fözök, iszonyú hangos.
Szeretnék ötleteket, javaslatokat, mit lehetne tenni (a múlt héten volt szerencsém találkozni egy De'Longhi Magnifica Smart géppel, amiben ugyanez a szivattyú van - mint manapság minden gépben, nagyságrendekkel halkabb!)?

Philips HD8834/09 Minuto
DeLonghi Pronto Cappuccino (ESAM3600)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 3 hónapja #9606 Írta: masvilagx3
masvilagx3 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szép estét.

Új vagyok a csoportban szóval legyetek kíméletesek velem.
Adott egy Siemens EQ.5 automata kávéfőző.Ugy vettem meg hogy nem csinált semmit csak a víztárolot vizsgáló ikon villog. Egy kicsit utána jártam mire sikerült beindítani. A gőzölö kart kihuztam majd amint kijött a megfelelő víz be is indult a gép,de az ikon ugyanúgy villog.Mindent megcsinál szépen, lefőzi a kávét, kitakarit. Ahogy kell csinálja a dolgát. Annyi hogy rendeltem hozzá áramlás érzékelőt mert olvastam olyat hogy rossz értéket ad le.Esetleg más is járt így.a szelepeket átnéztem, a tartály értékelő is működik.a csövek tiszták nem vizkővesek.a pumpa is jó illetve a "kazán" Előre is köszönöm 

UI:. Németországban élek és most elkapott a kedv kis barkácsolásra.az elmúlt 2-3 hétben 8 gépet vettem eddig 2x kellett alkatrészt venni. A többi egy alapos takarítással sikerült megoldani. Többnyire Krups,jura, Siemens amikhez olcsón hozzajutok.

Mégegyszer köszönöm
Szép estét 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.471 másodperc