KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
9 éve 10 hónapja #853 Írta: digiteye
digiteye válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Dugulás lehet, szerintem is. De hiába tettem bele ecetet (50% vízzel), várva fél napot, nem indult el a víz. Ha legalább picit elindulna, akkor lenne esély, hogy feloldódik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #854 Írta: digiteye
digiteye válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Próbáltam 50% ecet 50% víz elegyével, benne volt fél napig. De nem indult el a víz, csak a gőzölőn jön. Ha legalább picit elindulna, akkor látnék esélyt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #855 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs

digiteye írta: Próbáltam 50% ecet 50% víz elegyével, benne volt fél napig. De nem indult el a víz, csak a gőzölőn jön. Ha legalább picit elindulna, akkor látnék esélyt...

Akkor ezt szét kell szedni, makacs dugulás.
Helyileg merre vagy? Mert SiD be van havazva, Ő biztosan nem tudja most vállalni.
De lehet más van aki igen, csak tudnunk kell hol vagy...

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #856 Írta: Etele
Etele válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs

blaze írta:

digiteye írta: Kedves SID! Megállt a Cimbali Domus gépem. Nem jön belőle a lé, noha a pumpa dolgozik. A gőzölőből ugyanakkor símán jön a víz, ha megnyitom. Sajnos vízkőtlenítve sohase volt a nyolcéves kedvenc. Meg tudnád-e javítani? Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy 06 70 318-9799. Válaszod várva, digiteye

Egy citromsavas vízkőtelenítést javasolnék : dugulás lehet. SiD nem biztos olvassa ezt itt már. "Ess neki" magad, bizonyára jó lesz. A Tesco-s kigép vízkőtelenítő is jó, ne sajnáld a vízbe a cuccot !


Ezt használhatom Saeco Odea Go-hoz is? Mert akkor nem kell megvenni az - ehhez képest mindenképpen - aranyárban mért Saeco vízkötlenítőt.
Ha igen, milyen dózisban 1 liter vízhez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #857 Írta: Bringa
Bringa válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Ha tudna valaki segíteni, hogy a turmix tx-560 as gépemhez milyen más típúsú kávéfőző szűrője passzol. Az expoligonnál nem tudtak segíteni. A gyári nyomásfokozós szűrőt szeretném lecserélni. email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #858 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Igen, szerintem simán használhatod.

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc