KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
9 éve 6 hónapja #865 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Ha jól rémlik az Evo-n is van fűtés visszajelző lámpa.
Ha elalszik leállt a fűtés.
Fejből mondom - 6 éve volt olyan gépem vagy 7 :)
kukk:)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #866 Írta: szabpeti
szabpeti válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Ok, próbálkozom. Köszi.

P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #867 Írta: creholnap
creholnap válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
A Gaggia Classicon épp fordítva van, bekapcsoláskor nem ég a lámpa, és amikor kész a felfűtés, akkor gyullad ki. (Ettől még lehet, hogy az Evonál nem ez a rendszer. Az olaszok nem arról híresek, hogy kitalálnak valamit, és azt úgy is hagyják évekig...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #868 Írta: Bazs
Bazs válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Gaggia Classic tisztításához. Volt már erről szó itt a fórumon, de végül nem találtam meg, hogy milyen tisztítószert kellene használnom. Azt olvastam, hogy van amelyik nem tesz jót az alubojlernek és emiatt nem merek nekifogni akármivel.
Illetve lenne még egy kérdésem: egy idő után megfigyelhető némi színtelen lerakódás a víztartályban illetve a műanyag csöveken és persze a belsejükben. A tartályt ugye elég könnyű kimosni, de a csövek belsejével gondban vagyok és azt sem tudom meddig megy fel ez a lerakódás, érinti-e esetleg a szivattyút is, stb.
Valószínűleg ez már egy többször átbeszélt téma, de nem találtam meg a fenti infókat sehol ezért kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #869 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Legolcsóbb, hatékony megoldás a Tesco saját kisgép vízkőtelenítője :


300 Ft 1 liter. Egy tartály vízbe mehet kb. 1 deciliter bátran.

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #870 Írta: Bazs
Bazs válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Köszönöm a gyors választ. Ezzel végig lehet mosni a rendszert? Úgy értem volt egy vakszűrős megoldás, ahol cuccot a vakszűrőbe téve kellett járatni egy kis ideig a szivattyút, hogy aztán a vízkőoldó a háromutas szelepen keresztül a tálca irányába menjen. Vagy mindkét módszert alkalmazni kell?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc