KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
9 éve 5 hónapja #871 Írta: szabpeti
szabpeti válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Hadd tegyek hozzá én is egy kérdést hasonló témában: a citromsavas megoldás nem működik a Gaggia-kon? Vagy inkább ezt a Tescos vízkőoldót használjam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #872 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Citromsav is lehet, de óvatosan.

MÁS : vakszűrőbe nem vízkőoldót teszünk.
Valami ilyesmit :








vagy semmit csak sima vízzel "öblögetünk".

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #873 Írta: Bazs
Bazs válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Köszönöm a segítséget.
Akkor tehát megcsinálom először a vízkőtelenítést a víztartályba rakott oldattal, mondjuk a Tescos vízkőtelenítővel. Itt ugye csak simán megjáratom a gépet ezzel az oldattal (esetleg hagyom állni a bojlerben is?), aztán tiszta vízzel átöblítem néhányszor.
Ezután pedig a fenti tisztítószerekkel, vagy anélkül a vakszűrős öblítést párszor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #874 Írta: szabpeti
szabpeti válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #875 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
A használati utasításban le van írva a géphez amit kaptál.
Nem hagyjuk állni sokat a bojlerben.
Javaslom a használatit elolvasni.





gaggia.vizkotelenites.jpg melléklet nem található


Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #876 Írta: Bazs
Bazs válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Sajnos nem kaptam hozzá használatit mert használtan vettem ráadásul külföldről. De letölthettem volna, csak eszembe sem jutott hogy ilyen részletesen benne van, köszönöm hogy beraktad a válaszba. Így asszem már minden világos. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.195 másodperc