KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

La Pavoni

Több
11 éve 3 hete #85 Írta: weinmaker
weinmaker válaszolt a következő témában: La Pavoni
Nem használok, csak van (meg még vagy három kézi), illetve a mini mill. Szerintem a mini mill a jobb. Kéziben állítólag nagyon jó a Pharos, de annak az ára már más kategória.

Én kizárólag a variót használom, mint őrlő, a többi csak van. :)

Kávégép: Gaggia Classic PID, Quicmill 0650, San Remo Pod - Kávédaráló: Fiorenzato F64, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányok - Alternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, Kalita, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #86 Írta: KyroTrack
KyroTrack válaszolt a következő témában: La Pavoni
Jogos, elírtam :) De nem fogom leírni sokszor azt hiszem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #87 Írta: zolzozo
zolzozo válaszolt a következő témában: La Pavoni
Köszönöm!
Így akkor nem kell kiadnom 25 e Ft pluszt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #88 Írta: hifis
hifis válaszolt a következő témában: La Pavoni
Némi tuning a munkahelyi kávéfőzőmön:
hőmérő és teflon alátét a fejhez. A nyitott szűrőtartó is csinálmány (Pavoniból), mert az Elektra nem árulja ezt a változatot. (Ahogy nézem az interneten, a Pavoni sem, tehát tényleg csak faragni lehet.)

Elektra.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #89 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: La Pavoni
Pöpec!
Szép munka!

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #90 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: La Pavoni
jól használható?

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.206 másodperc