KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Több
11 éve 2 hónapja #7 Írta: Parci
Parci válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

lorem_ipsum írta: Rancilio Rocky S eladó.
Jó állapotban, alig használt eredeti Rancilio késekkel. Kipróbálható Budapesten, garancia 1hét.
Ár: 33.000 Ft

elvinném, megy az email!

PID-ben és kapcsolókban gazdag Dalla Corte Mini és szegény Pavoni '64, valamint Mazzer Mini-E Super Jolly-sítva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #8 Írta: Tamás
Tamás válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
1.5 éves Gaggia Classic és 3 éves Iberitál örlő költözési nehézségek miatt eladó. Az eszpresszó gép tökéletes állapotban van. Csak forralt vízzel és vízszűrő betéttel használtam. Az Iberital egy éve lett kipucolva átnézve, jól működik. Ezt használtan vettem akkor. Kicsit módosítva van. Nincs időkapcsoló.
A kettő ára együtt 70.000Ft
Az eladó budapesti
tszemann kukac gmail.com

Sziasztok!

Rögves el is kelt.

üdv
T
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #9 Írta: laces
laces válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Szia,

Érdekelne a gaggia és a daráló.
Tudunk egyezkedni ?
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #10 Írta: Farky
Farky válaszolt a következő témában: Re: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

karaxoni írta: Eladó 1 éves Rancilio SIlvia kávéfőző (külföldről vásárolt).
Kifogástalan állapot, pár hajszál-karcolás az előlapon.
POD-os készlet is van hozzá.
120.000,- Ft.

Ha megvan még, érdekelne a gép. (Küldjél mobilt vagy mailt privátban és megbeszéljük) Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #11 Írta: Parci
Parci válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó egy Rancilio Rocky S daráló újszerű, gyári késekkel, valamit egy keveset használt tartalék késpárral. Nemrég vettem, de végül mégsem szerettem bele. Ára 33 ezer forint. parci kuckac freemél ponty hu

PID-ben és kapcsolókban gazdag Dalla Corte Mini és szegény Pavoni '64, valamint Mazzer Mini-E Super Jolly-sítva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #12 Írta: wander
wander válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Szia!
Küldtem privit!
wander

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.170 másodperc