KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Philips Saeco Xsmall használat

Több
4 éve 10 hónapja #1 Írta: Torino72
Philips Saeco Xsmall használat téma létrehozva Torino72 által
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az említett gép be és kikapcsoláskor vizet enged a zacctartályba. Ez jó így? A használati útmutató sehol sem említ ilyet. A választ előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #2 Írta: zamiere
zamiere válaszolt a következő témában: Philips Saeco Xsmall használat
Szokványos, átöblíti a központi egységet. Egy kicsit több vízzel mint pl. egy Jura, de nem vészes, cserébe tiszta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #3 Írta: fodi2969
fodi2969 válaszolt a következő témában: Philips Saeco Xsmall használat
Sziasztok!
Egy ideje szórakozik az xsmall gépem. A hibajelenség a következő: időnként nem hajlandó elvégezni a szokásos bekapcsolási tisztítást, csak búg és hibát jelez, vibrál a piros jelzés.Ilyenkor kicselezem, átkapcsolok forró vízre és utána megy minden rendben tovább, a kávét is szépen lefőzi.Mi lehet a gond?Tisztítást, zsíroldást elvégeztem.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #4 Írta: Traxdata70
Traxdata70 válaszolt a következő témában: Philips Saeco Xsmall használat
Sziasztok !
Olyat művel mostanában az én gépem , hogy ha eszébe jut akkor a zacctartályba főzi le a kávét.
van úgy hogy 5-ből 3-szor. ötletem sincs mitől lehet ez.
Olyan is van bepakcsoláskor szintén csak a zacc tartályba nyomja a vizet. utánna semmi gond vele. kicsit kezd kiakasztani , mert szeretem ezt a masinát, de így kissé gazdaságtalan a hsználata..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.094 másodperc