KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Aeropress tulajdonosok, figyelem!

Több
11 éve 11 hónapja #7 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Aeropress tulajdonosok, figyelem!
[answer author=thirdcrack link=topic=387.msg39172#msg39172 msg=39172][/answer]
Én csak tisztán szoktam, de írtam róla régebben egy cikket: www.kavekorzo.hu/kavefozo-tesztek-bemuta...terkave-keszito.html

Ebben szerintem elég jól össze van foglalva, és van néhány videó is.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #8 Írta: Dewla
Dewla válaszolt a következő témában: Aeropress tulajdonosok, figyelem!
Ti milyen kávét javasoltok Aeropress-hez? Én most a Has Bean-eket próbáltam eddig (Philter, Bolivia Copacabana, Ethiopia Yirgacheffe), de 18-20 grammosával 3500 / negyed kilós áron csődbe megyek...van valami 2000 ft körüli kávé amit érdemes Aeropress-el megpróbálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #9 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: Aeropress tulajdonosok, figyelem!
a HB kint a pörkölőben 4,5-5 font környékén van. mire hazaér megduplázódik az ára :)

hogy értelme is legyen a hozzászólásomnak, sztem érdemes hazai pörkölők kávéit megkóstolni. olcsóbb és talán frissebb is.

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.318 másodperc