KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 4 hete #9577 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Biztos hogy a szivattyú a ludas! Lehet hogy egyszer túlmelegedett és a dugattyú hüvelye eldefotmálódott vagy az ő gyürü van megkeményedett.  Több ilyennel találkoztam már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hete #9578 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
biztos is! nálam is volt 1-2 db. ilyen. 1-2 kávé után "elfáradt" a pumpa benne... réz végűt vegyél bele 4-5 ezer között van az ára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hete #9579 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok! segítségre lenne szükségem. Van 3 db. saeco magic digital panelem amiken nem indul el a motor testbe a bekapcsolás után. amit lehet kicseréltem, átmértem, utánna olvastam. Nos, szeretnék hozzájuk kérni firmwaret amivel felprogramoznám az új processzorokat tipus szám alapján,természetesen. privátban keressetek,ha tud valaki segíteni?!
előre is köszönöm!
Ebben tud nekem segíteni valaki? Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hete #9580 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Merre találom azt a mikrokapcsolót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hete #9581 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
nem látszik az előzmény, tehát a Jura s85 zacctálca mikrokapcsolót merre találom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hete #9582 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

A problémám a következő: Saeco Incanto Deluxe S-class gépnél minden működik, viszont a forróvíz nagyon gyengén jön. A kávé normálisan, a gőz is, viszont a víz nagyon gyengén és lassan. Vìzkőtlenítés megtörtént, dugulást nem találtam.
Van valakinek valamilyen ötlete? Előre is köszönöm!
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc