KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
1 éve 2 hete #9613 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az also dugohoz mas meret kell mint a felsohöz. Ez a problema... van amikor meg all es van amikor nem tuxja visszahuzni! Persze lehet az also dugo menetes szárának a ragasztasa elengedte szorulás miatt. Szet kell szedni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 2 hete #9614 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A hozzá vásárolt javítókészletben egyforma a 2 gumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 1 hete #9615 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az gáz! Akkor nem gyári a készlet. De mindegy a lényeg , hogy szét kell szedni. van 36,1*3,53 méret amit köztes méretnek hívnak,jó az alsóhoz,felsőhöz de ugyan így megszívtam egy pár jurával. Később hozták vissza őket. zegkave.hu/termek/jura-fozoegyseg-tomites-3452-x-353-mm-also/
itt nézd meg a felsőt is. üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 1 hete #9616 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 1 hete #9617 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kicseréltem a gumigyűrüket a gyári méretre, és láss csodát, tökéletesen működik. Köszönöm mégegyszer. Azt viszont nem értem, hogyan árulhatnak olyan javítókészletet, amelyik nem jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 1 hete #9618 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy kis gondom egy Krups EA81*-el. Bekapcsol, elkezd felfűteni, de az öblítést nem tudja megcsinálni, mert a dugattyú nem megy le teljesen. Ekkor kiírja, hogy nyomjam meg a Start gombot (Öblítsek), ilyenkor a gőzölőn keresztül folyik a víz. Ezt eljátsza kétszer, majd írja, hogy kapcsoljam ki.
Szétszedtem, de nem találtam semmi rendelleneset.
Tud valaki segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc