KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

La Pavoni

Több
11 éve 3 hónapja #25 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
Gratula!
Vakszűrőt csak 3 járatú szeleppel rendelkező gépeknél használnak pl. visszaöblítésnél. Tudomásom szerint a Pavoniban nincs.

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #26 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
[answer author=Tothariel link=topic=396.msg43106#msg43106 msg=43106][/answer]

Ez a pod dolog érdekes lesz. Én sosem próbáltam még poddal a Pavonit  ::tan::
Egy jó tampert majd érdemes lesz beszerezni, ha meglesz a daráló...

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #27 Írta: Tothariel
Tothariel válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
[answer author=lagoon79 link=topic=396.msg43108#msg43108 msg=43108][/answer]

A segítségedet köszönöm, tehát akkor nem használhatok vak szűrőt a Pavonimnál hiszen nincs benne 3 járatú szelep.

A stílusod viszont meglep... "gratula" te mihez gratulálsz nekem? Ahhoz hogy kezdőként felteszek egy számodra triviális kérdést? Ha nekem feltesz egy kezdő egy kérdést ami lehet éppen evidencia majd én neki gratulálok szerinted mit gondol majd rólam. Talán hogy egy segíteni akaró valaki vagyok vagy egy másokat lenéző, beképzelt alak?  :erteni:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
[answer author=Tothariel link=topic=396.msg43112#msg43112 msg=43112][/answer]
a "Gratula!" szerintem a gépnek szól, hogy beszerezted !  lagoon olvtárs nem egy idióta, ne képzelj bele olyat, ami nincsen!
Ő a géphez gratulált, és nem negatív módon írta ezt Neked !

Relax !  ::poke

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #29 Írta: Tothariel
Tothariel válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
[answer author=blaze link=topic=396.msg43113#msg43113 msg=43113][/answer]

Ha ez így van akkor elnézést kérek! Félreérttettem és azt hittem a tudatlanságomnak szólt a "gratula".
Tényleg nagyon felfújtam ezt az egészet, sajnálom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #30 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: La Pavoni
[answer author=Tothariel link=topic=396.msg43114#msg43114 msg=43114][/answer]
Daráló nélkül semmit sem ér. A pod pedig felejtős.
Ezekre úgyis nagyon gyorsan rá fogsz jönni, mert minden gépnél (de a pavcsinál különösen) alap egy jó daráló.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.165 másodperc