KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

La Pavoni

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #49 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: La Pavoni
a nyomáskapcsoló állításának (legalábbis az enyémen) a habosításhoz szükséges erőnél van jelentősége, mivel nem kerül friss víz a rendszerbe, így előbb-utóbb túlmelegszik a cucc. van, hogy meg sem várom, hogy a nyomáskapcsoló elérje az 1 bart, mivel akkor már megégeti a kávét. tejhez viszont kell legalább ennyi erő, hogy megpörgesse és ne fogyjon ki a szufla a végére sem. mondjuk nálam nem 1,6 literes a "kazán" :)

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #50 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: La Pavoni
Szerintem nálam is csak kb. 8 decis.

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #51 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: La Pavoni
bocs, mintha a leírásban (amit előbb linkeltél) olvastam volna, hogy 1,6 liter és 1000 watt

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #52 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: La Pavoni
Tényleg! :-) Na majd utánanézek!

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #53 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: La Pavoni
Hát nem mértem még ki, de ez biztosan nincs másfél lityi. Max. egy, de én továbbra is 8 decisnek saccolom. O0



lagoon79 írta: bocs, mintha a leírásban (amit előbb linkeltél) olvastam volna, hogy 1,6 liter és 1000 watt


ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #54 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: La Pavoni
Levettem a nyomást 0,7 bárra. Így nem éget, és jobb is a kávé. 8) kukk:) ::coffee

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc