KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 5 hónapja #19 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42096#msg42096 msg=42096][/answer]

Gradiscá-cska nem gyorsítja az LSM projektet. De, hogy az önttökönszúrást elkerüljem, rájöttem, hogy azt addig nem bonthatom komolyan, amíg ez össze nem állt, hát molyoltam vele ma egy fél órácskát. Alább a mozi:

picasaweb.google.com/1145771651773456716...ractical95NumeroDue#

Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #20 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Minthogy ma az LSM az esztergályosnál landolt további tuningolásra, úgy döntöttem, hogy bedugom a konnektorba a kétfejű diszkókirálynőt. Szórt egy kis szikrát, füstölgött egy kicsit, aztán megrázta magát és elkezdett rendeltetésszerűen működni. Az a csíkocska az érintéstechnikailag nem teljesen szabályosan kötött dugvilla fölött a füst (3,5 kW).



Aztán a csúf pinky báb-ból ezt a gyönyörűséges szerkezet búj ki:





Momdom én, kevés szebb dolog van a espresso-gép felújításnál :-).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #21 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Nagyon kíváncsi vagyok, h milyen lesz! Hajrá-Hajrá!! :))

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #22 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=lagoon79 link=topic=403.msg42235#msg42235 msg=42235][/answer]
2013. Max a váz/ház szinterezése esetleg a gép széjjelbontása fér bele idén. Az LSM-nek kell elsőként kész lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #23 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg41978#msg41978 msg=41978][/answer]
Legjobb a zacckiütő, ami szintén azonos színűre lett szinterezve! ::)
Kicccsit erős már ez a hóbortod!  ::rohog::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #24 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=Monyesz link=topic=403.msg42325#msg42325 msg=42325][/answer]

A zaccvödör és a tömörítő bóti termékek :-). Ezek után kicsit félve posztolom az alábbit:



Jó társaságban... Az egyik nyóc a másik két tucat. Középütt az LSM projekt árválkodik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.517 másodperc