KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 3 hónapja #31 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=lagoon79 link=topic=403.msg42768#msg42768 msg=42768][/answer]

Kis lendületet adott a szomszéd szülinapi "zsúr"-jának lelkes vendégserege. Ma ismét voltam a tuningműhelyben - (frissen pörkölt kávéért dolgoznak) és fülig érő szájjal fogadnak mindig - újabb precíz rögzítőelemek kellenek a komplett elektronika zsanéros ajtajának szép átköltöztetéséhez. Ilyenkor mindig ráncigálom magammal Piroskát is. Nagyon szívesen látják, mert jól mutat a műhelyben.

Holnap a ledszalagot fogom műgyantázni (sajnos ebből a teljesítményű pirosból csak beltérit kaptam). Luca napra tuti nem lesz meg ....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #32 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Tudom, elmúlt Luca nap. Egy kis lépés nekem....

"Helyére tettem" (átköltöztettem) az elektronikát:





Ebben a helyzetben tutira több hőnek lesz kitéve, már érlelődik a megoldás ....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #33 Írta: Giuseppe
Giuseppe válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42964#msg42964 msg=42964][/answer]
Szép darab! És ha eltörne a borotválkozótükröd, még mindig ott a bojler. Apropó, ez valóban 5 literes? Így magányosan a házban elég kicsinek tűnik.

Rancilio L6 - Iberital Challenge - Bialetti Mini Express - Hario Mini Mill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #34 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=Giuseppe link=topic=403.msg42968#msg42968 msg=42968][/answer]

Nem nagy, 2 egész etwas-ka. Nix mit 5L.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #35 Írta: Giuseppe
Giuseppe válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42969#msg42969 msg=42969][/answer]
Akkor már értem. Csak valahol olvastam ezt az adatot egykaros LSM-ről, de nyilván típusa válogatja. Ezekben a gépekben nekem a billenős gőzcsap-működtető készség tetszik nagyon.

Rancilio L6 - Iberital Challenge - Bialetti Mini Express - Hario Mini Mill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #36 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=Giuseppe link=topic=403.msg42970#msg42970 msg=42970][/answer]

Állítólag macerás, mert szétkopik. Ezeket, amik nekem vannak sokat nyúzták, mégis tökin működnek. Én imádom a karos gőzölést. Nagyon jól szabályozható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.136 másodperc