KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 3 hónapja #37 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42964#msg42964 msg=42964][/answer]

Egyre jobb! Hajrá!  ::coffee

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #38 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=ronin s8 link=topic=403.msg42977#msg42977 msg=42977][/answer]

Kösz. A germánok igen magasra tették a lécet LSM felújításban :-). Őket muszáj überelnem :-).

Ötletet kaptam a bojler hőszigetelésére:

skpower.hu/category/keramia-bevonat

Tisztán elméletileg ez azt jelentené, hogy csökkenne az energiafelvétel, hiszen a tartály jobban tartaná a hőt. A csészék pedig valószínűleg hűvösebbek maradnának, ami otthoni használatnál voltaképp érdektelen.

Szerintetek mi változik még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #39 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42983#msg42983 msg=42983][/answer]
a látvány!  ::)

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #40 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=attilio link=topic=403.msg43064#msg43064 msg=43064][/answer]
Szasztok!

Úgy tűnik vége a karácsonyi rumlinak (annyit pörköltem, hogy már a belem is kilógott), már csak nekem kell elintézni a vásárlást. Délelőtt a jobbik felem itthon hagyott három törpével, és lássatok csodát, volt idő a sufnituningra.



Tisztességes rögzítés az elektronika ajtajának.



Szerencsés telitalálat: aluprofil a ledszalagnak. Még talán megoldom az eloxálását (nehogy gyorsan legyek vele kész :-)).



Szépek a spaltok. Hármaska mórikálja magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #41 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Karácsonykor elkaptam az egynapos hányósfosóst. Amíg az "exbarátnő" nasszülőket látogotta a gyerekekkel, én otthon küzdöttem a rút vírusokkal.....

A gérvágás például sokat javított az állapotomon:



Soha vissza nem térő alkalom. Flexelhettem a konyhában (1. odakint hideg volt. 2. Onnan nem tudtam volna elég gyorsan a vécéig sprintelni.....).

Led kint:



Led bent:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #42 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Istant összefoglalása az elmúlt hónap tyúklépéseinek...

Profi gérvágás (nem flex-szel :-)

Hátul is kap ledet, mert különben halovány a kilógó üveglaprész.

Ismét bontottam. A kazánt kezelték (egy másik tuningműhelyben, történetesen egy 156 nitrós GTA mellett :-)

A kezelés eredménye: mattfekete hőszigetelő kerámia. Meglátjuk, hogy működik. Az optikája a piros vázban a kifényezett rézcsövekkel brutális.

Itt csak sejteni lehet:

Ebből is lesz valami:

Sablon, a két alsó oldallaphoz.

Dolgozik a robot:

Érdekes alakú sütőforma:

Bevetésre várva:

Moving picture!!! Amióta beüzemeltem a tuningműhelyben az espressogépet, a fiúk szárnyakat kaptak.
Durvázás:

Szerszámcsere:

Rádiusz"hegyezés":

Persze kitáláltunk még pár dolgot, hogy tovább tartson az egész csinosítás.
Folyt. köv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.233 másodperc